Добродојдовте во

Хотел Молика

НОВОСТИ

🌲Хотел Молика🌲 – Совршено место за средба со едно од најубавите годишни времиња🍁🧡🥰
Прошетајте и Вие по конфетите од жолти лисја и уживајте во нашата есенска идила, да Ви се згрее душата 🧡💛💚🍷🍂🍁

Хотел “Молика” претставува бисер на Пелистер. Едно од ретките места каде човек може да ја почувствува недопрената природа, да се одмори од секојдневието и да ужива во беспрекорната услуга на персоналот.
Хотелот работи со “полна пареа” преку цела година и за него не важат “класичните” сезони.

Hotel Molika - Active Holiday

ШТО ДА ПОСЕТИТЕ

РЕСТОРАН

Хотел “Молика” располага со ресторан со добро опремена професионална кујна која што секогаш е подготвена професионално да излезе во пресрет на сите барања и желби од страна на гостите, со можност да уживаат во врвните мајстории на гастрономите кои подготвуваат секакви видови специјалитети од националната и интернационалната кујна.

Што велат нашите посетители за нас

Spectacular views, great service however furniture in room greatly outdated and low quality, excellent prices. Overall prices make up for the low quality furniture, great place to visit

Vladimir Simonovski

Very nice hotel with good prices. We didn't spent night there because the breakfast starts at 7am and we started out hiking earlier. The restaurant has nice menu with many offers and there is good WiFi ?

Petra Mücková

ЛОКАЦИЈА