Продолжен викенд 26-28 август 2023

Продолжен викенд 26-28 август Тридневен аражман - ноќевање со доручек (BB) 3360 денари Тридневен аражман - ноќевање со доручек и вечера (HB) 4770 денари * Цените се однесуваат на 1…

Коментарите се исклучени на Продолжен викенд 26-28 август 2023

8-ми Март 2022

За сите припаднички на понежниот пол, не затоа што таков е денот, туку затоа што Ве сакаме и почитуваме Уживајте во безвремената елеганција на хотел Молика, вдишете го еликсирот на…

Коментарите се исклучени на 8-ми Март 2022

Денот на Вљубените – Св.Валентин – 2022

За сите ЗАЉУБЕНИ❣ ❣Денот на Вљубените - Св.Валентин е совршен повод за искажување на Вашите најдлабоки чувства и прославување на Вашата љубов🥰 Романтично прославете го 14-ти Февруари🥂💕 во хотел Молика🌲💚…

Коментарите се исклучени на Денот на Вљубените – Св.Валентин – 2022

КОЛЕДЕ, БАДНИК и БОЖИК – 03-08 Јануари 2022

Почитувани гости , Најсвечените мигови за време на Божикните празници во 2022 година поделете ги со своите најблиски и најмили во хотелот Молика на Пелистер , сместен во прегратките на…

Коментарите се исклучени на КОЛЕДЕ, БАДНИК и БОЖИК – 03-08 Јануари 2022

Православна Нова Година – 2022

Хотелот Молика на Пелистер со задоволство Ве очекува на уште едно незаборавно зимско доживување во прекрасниот планински амбиент на Националниот Парк Пелистер. Прославете ја новогодишната вечер за ,, Православна Нова…

Коментарите се исклучени на Православна Нова Година – 2022

НОВОГОДИШНА ПОНУДА 2022

Најсвечените мигови во пресрет на Новата 2022 година поделете ги со своите најблиски и најмили во хотелот Молика на Пелистер, сместен во прегратките на најубавиот зимско планински центар во Македонија…

Коментарите се исклучени на НОВОГОДИШНА ПОНУДА 2022

11 ОКТОМВРИ 2021- ПРОДОЛЖЕН ПРАЗНИЧЕН ВИКЕНД

Активен планински одмор, спортување и рекреација низ прекрасната моликова шума на Пелистер, пешачење, алпинистичко планинарење, планински воздух, престој во еколошка средина.

Коментарите се исклучени на 11 ОКТОМВРИ 2021- ПРОДОЛЖЕН ПРАЗНИЧЕН ВИКЕНД

End of content

No more pages to load